Titulok webu - hortensiadecor.sk
5/5
Košík:je prázdny
cena:0.00 €
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 NEWSLETTER
 QR code
QR code
Jedným z dôvodov obľúbenosti ovčej kožušiny je hustá hromada vlny a jemne mäkká koža.Každé rúno je prirodzene zafarbené, takže žiadne dve ovčie kože nie sú úplne rovnaké.Ovčia koža je originálna a jedinečná! Ovčia vlna obsahuje lanolínový olej, ktorý je antibakteriálny a veľmi dobre kompatibilný aj s ľudskou pokožkou.Vďaka nemu si kožušina zachováva prirodzenú odolnosť voči nečistotám a pachu (ten dokáže absorbovať a neutralizovať)Vhodné na dekoráciu interiéru, na drevené a kamenné podlahy a je mäkký a luxusný doplnok k akémukoľvek kusu nábytku.
Pri otvorení balíka sa vlna môže zdať sploštená. Vlákna z vlny sú však veľmi pružné behom pár minút sa dajú späť do pôvodného pružného vzhľadu. Silné potrasenie pomôže obnoviť mäkký, nadýchaný vzhľad vlny.
Čistenie
Unikátny proces spracovania, ktorým prechádza koža, umožňuje, aby kožu bolo ľahké čistiť. Pri umývaní je dôležité nepoužívať horúcu vodu, pretože by mohlo dôjsť k poškodeniu kože.Doporučujeme ručné pranie bez namáčania zadnej strany kože. Použiť jemný tekutý prací prostriedok pre čistenie kože v studenej vode. Nepoužívajte mydlo alebo prášky na pranie obsahujúce enzýmy alebo bielidlo. Nepoužívajte zmäkčovače tkanín.
Kože neperieme v práčke ! ! !
Neodporúčame, aby ste kože čistili na sucho trením, pretože takéto ošetrenie odstraňuje prírodné oleje -lanolín.
V prípade extrémneho zašpinenia alebo škvŕn odporúčame navštíviť čistiareň.
Kožu je dobré raz za čas pretrepať aby sa zbavila prachu.
Sušenie
Nesušiť v sušičke, pretože to môže spôsobiť vytvrdnutie kože.
Zabráňte zdroju tepla a sušte mimo priameho slnečného žiarenia.
Vetrať na zakrytom balkóne alebo terase aby nedošlo k namoknutiu zadnej časti.

Dodanie do 5 dní.
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem !