krátky popis banneru
 Sociálne počítadlá
 Facebook live stream
 Online status
5/5
Košík:2 ks
cena:76.02 €
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 NEWSLETTER
 QR code
QR code
Vaňa je navrhnutá a vyrobená z pevnej medenej platne a jej finálny vzhľad je pololesklý. Každá vaňa je ručná výroba. Dodávané bez sifónu.
Starostlivosť: Vyčistite vaňu vodou po každom použití, aby ste opláchli prebytočné mydlo, nečistoty alebo zvyšky. Opláchnutím vane po každom použití sa nevyskytnú usadeniny mydla alebo špiny.

Vašu vaňu čistite týždenne jemným mydlom a jemnou handričkou. Na medený povrch nepoužívajte žiadne abrazívne čistiace prostriedky ani kefy. Vyhnite sa tiež akýmkoľvek drsným čistiacim prostriedkom alebo chemikáliám určeným pre porcelánovú vaňu. Čokoľvek silnejšie ako jemné mydlo ovplyvní povrch vašej medenej vane.

Po každom použití a po očistení dôkladne osušte vaňu. Na vani sa vytvoria usadeniny vodného kameňa ( biele fľaky ), ak necháte na dne a stenách mydlo alebo vodu.

Nechajte akékoľvek škrabance, ktoré sa objavujú na povrchu medi! Meď je mäkký materiál a škrabance vzniknú ľahko, ale škrabance tiež rýchlo miznú.

Vzhľad medi sa v priebehu času mení a škrabance sa zmiešajú s prirodzeným povrchom vane. Starožitná patina je súčasťou šarmu, takže len príjmite akékoľvek nedokonalosti vašej vane.

Dodávka do 2 týždňov od objednávky. Pri tomto produkte je nutná platba vopred!
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem !