Titulok webu - hortensiadecor.sk
krátky popis banneru
 Sociálne počítadlá
 Facebook live stream
 Online status
5/5
Košík:1 ks
cena:22.89 €
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 NEWSLETTER
 QR code
QR code
Medená vaňa v dvojitom tóne - lešteným medeným interiérom a kontrastným čiernym vonkajším povrchom. Už ste niekedy snívali o luxusnej dvojfarebnej vani v metalickej medenej farbe? Prinášame vám medenú vaňu , ktorá uspokojí vaše želanie luxusného kúpania vo vašej kúpeľni. Jedná sa o prémiovú vaňu zo 16 ciachovej čistej medi pre váš luxusný zážitok z kúpania.
Rozmery (mm): 1700 (D) x 711 (Š) x 723 (V)

Lakovaná alebo ručne voskovaná povrchová úprava pre ľahkú údržbu
Dodávané s uzáverom odtokového otvoru ( na uzáver odtokového otvoru sa nevzťahuje záruka nakoľko nie je súčasťou výroby )
Vodovodná batéria musí byť namontovaná na buď podlahe alebo na stene!

Údržba medených vaní:
Meď je prirodzene odolná voči korózii, preto medené vane nikdy nehrdzavejú.
Každá vaňa z medi a mosadze je potiahnutá lakom, ktorý udržuje povrchovú úpravu čo znamená, že vaňa sa musí čistiť iba neabrazívnym čistiacim prostriedkom na každodenné použitie v domácnosti a utrieť mäkkou handrou. Povlak je trvanlivý a pružný, čo mu umožňuje odolávať nárokom pravidelného používania.
Všetky povrchy, ktoré sú dodávané pokovované cínom, niklom, sa dodávajú nepotiahnuté, pretože všetky tieto prvky nie sú oxidujúce a nevyžadujú si osobitnú údržbu okrem čistenia neabrazívnymi čistiacimi prostriedkami.

Upozornenie!
Nikdy nepoužívajte korozívne čistiace prostriedky alebo čistiace prostriedky na báze amoniaku a kyselín, pretože môžu poškodiť povrch medenej vane. Používajte iba jemný čistiaci prostriedok alebo jemné mydlo.
Nepoužívajte oceľovú vlnu a kefy, pretože by mohli poškriabať povrch vašej vane. Namiesto toho použite mäkkú handričku.
Po každom použití osušte vaňu bez ohľadu na to, aký máte povrch (meď, poniklované, farebné povrchy), inak môžuzostať stopy po vode.
Počas kúpania sa uistite, že látky určené na kúpanie, ktoré pridávate do vody, sú vhodné na použitie v medenej vani. Napríklad by ste nikdy nemali používať citrón v medenej vani!

Škrabance.
Meď je mäkký kov, a preto sa na nej môžu ľahko vyskytnúť škrabance, avšak v dôsledku „samoliečiteľnej“ povahy medi tieto škrabance zmiznú, pretože povrch medi neustále reaguje so vzduchom a postupne mení farbu a vzhľad. Toto sa nazýva patina.
Namiesto toho, aby ste sa snažili opravovať škrabance, mali by ste ich začať milovať, pretože tieto škrabance, jamky a otlčené miesta tvoria jedinečný charakter medi a zvyšujú rustikálny pocit kovového produktu.

Patina
Keď medená vaňa alebo umývadlo začne starnúť, začínajú sa tvoriť bohaté tmavé tóny, v teplej hnedej farbe známe ako patina. Toto je úplne normálne a v podstate je to vlastnosť medi. Patina je „živá úprava povrchu“, pretože sa neustále mení a vyvíja.
Zatiaľ čo niektorí zákazníci, ktorí chápu patinový proces medi, majú radi spôsob, akým sa ich vaňa alebo umývadlo vyvíja tak ako časom starne, iní ktorí nevedia o vlastnostiach medi obviňujú výrobcu za nekvalitný výrobok. Patina alebo povrchová úprava medi je jej prirodzenou vlastnosťou a nemôže sa považovať za chybu! Toto je v skutočnosti dôkazom toho, že vaňa alebo umývadlo je vyrobené z čistej medi.

Tovar na objednávku. Dodávka do 14 dní ak je tovar u výrobcu skladom. Inak do 28 dní od prijatia platby. Pri tomto výrobku je nutná platba vopred!

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem !