Titulok webu - hortensiadecor.sk
krátky popis banneru
 Sociálne počítadlá
 Facebook live stream
 Online status
5/5
Košík:1 ks
cena:52.41 €
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 NEWSLETTER
 QR code
QR code
Jeanne d'Arc Living Vintage Paint je farba vhodná na takmer každý povrch, obzvlášť vhodná pre nábytok a vytvára autentický matný a kriedový vzhľad, ktorý je typický pre starý nábytok. Farba je priľnavá takmer na každý povrch bez akejkoľvek predchádzajúcej prípravy povrchu a nie je nutné použiť základnú / podkladovú farbu. Farba je vodou riediteľná a ekologická, neobsahuje prchavé látky a je vhodná aj na detský nábytok.

Objem: 700 ml.Pokrytie: Medzi 7 – 10m2 v závislosti na poréznosti povrchu.
Doba schnutia: Na dotyk 30 minút, na ďalší náter / vrstvu 1 hodina.
Pred použitím dôkladne premiešať.
Odporúča sa použitie dvoch tenkých vrstiev . Povrch by mal byť suchý a bez mastnoty. Použite farbu ako je. Ak uprednostňujete „efekt vyblednutej farby", môžete pridať trochu vody.

Čistite štetce a náradie vodou. Vezmite prosím na vedomie, že zvyšná farba sa nesmie naliať priamo do odtoku. Zlikvidujte podľa miestnych smerníc a predpisov alebo odnieste do zberných dvorov nebezpečného odpadu alebo na miesta na to určené.

UPOZORNENIE: Používajte len s primeraným vetraním. Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. Po použití si umyte ruky. Uchovávajte nádobu zatvorenú, keď farbu nepoužívate. Na skladovanie používajte len pôvodný obal, neprelievajte farbu do iných nádob. Ak dôjde ku kontaktu s očami, vypláchnite oči veľkým množstvom teplej vody. Ak podráždenie pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Po požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Nepoužívajte vnútorne. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Farba je v súlade s európskou normou EN71-3 a je bezpečná pre použitie na detský nábytok.
Životné prostredie: farba je v súlade s európskymi nariadeniami: Limitná hodnota EÚ pre obsah VOC (prchavých organických zlúčenín) tohto produktu (kat: A / a) je max 30 g / l.
Obsah VOC tohto produktu je max. 15 g / l. MAL - kód 00-1 (1993)
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem !