Titulok webu - hortensiadecor.sk
5/5
Košík:je prázdny
cena:0.00 €
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 NEWSLETTER
 QR code
QR code
Tradičný sušič odevov je súčasťou domácnosti po celé storočia a predstavuje osvedčenú metódu sušenia odevov, ktorá trvá už mnoho generácií. Vďaka šiestim dreveným lištám zaveseným medzi dvoma koncami liatinového držiaka možno sušič na odevy zdvihnúť a spustiť na kladkovom systéme, čím sa dá dobre využiť teplý vzduch v stropnom priestore. Ideálne na chatu, chalupu alebo jednoducho všade tam kde potrebujete ušetriť miesto. Ľahko sa inštaluje v takmer akomkoľvek stropnom priestore a poskytne atraktívne a trvalé riešenie pre vašu bielizeň. Už žiadne podkýňanie sa o voľne stojace sušiče alebo rýchle stiahnutie odevov zvonku, keď začne pršať. Jednoducho zaveste stojan na bielizeň, zdvihnite ho až po strop a hotovo. Deluxe verzia ponúka o 50% viac sušiaceho priestoru ako náš klasický štvorlištový sušiak vďaka šiestim dreveným lištám zaveseným medzi dvoma koncami liatinového držiaku. Čo dostanete vo svojej objednávke: Dva klasické liatinové držiaky sušiaka dodávané vo farbe podľa vášho výberu, aby ladili s kladkami a úchytným háčikom. Je zaručené, že sú povrchovo upravené pevným náterom, aby sa počas používania sušiča neodlupovali alebo nehrdzaveli.
Šesť drevených líšt zo škandinávskej borovice, ktoré sú vyrobené špeciálne pre použitie s našimi sušiakmi. Každá lišta má zaoblené vrchné a spodné okraje a je ručne dokončená, aby poskytla hladký povrch, vďaka čomu sú ideálne na sušenie aj jemnej bielizne. Plne funkčný systém kladiek, ktorý obsahuje jednoduchú kladku a jednu dvojitú kladku, jeden príchytný háčik na zaistenie šnúry a 10 metrov silnej bavlnenej šnúry. Dodávané ako ucelená sada s návodom na jednoduchú inštaláciu. Rozmery: šírka držiaka 56cm, výška držiaka 16 cm, dĺžka drevených líšt 0,9 m. Nosnosť: 14kg
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem !