Drevená záhradná lavica LINDA z agátového dreva pre tri osoby vo vidieckom štýle vo vintage zelenej farbe

DOPRAVA ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 70€ V RÁMCI SLOVENSKEJ REPUBLIKY!!!

199,00  159,00 

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 266092 Kategórie: , , ,

S romantickou záhradnou lavičkou Linda pre exteriér ale aj interiér môžete do svojej záhrady vniesť očarujúci vidiecky vkus veľmi diskrétnym spôsobom. Záhradná lavica Linda sa predstavuje v dizajne, ktorý je vybavený majstrovským rezbárstvom v operadle ale i kvalitnými sústružníckymi prácami a elegantne skrášli vašu záhradu.

Lavica je vyrobená z tvrdého agátového dreva z obhospodarovaných lesov a zaručuje vysoký komfort sedenia pre tri osoby. Na škody spôsobené nedbanlivou údržbou a / alebo nesprávnym použitím výrobku sa záruka nevzťahuje.
Tento prírodný produkt má svoje kúzlo, ale môže pracovať v dôsledku rôznych poveternostných podmienok, ktorým je vystavený. Materiál môže expandovať kvôli veľkej vlhkosti, ktorá môže spôsobiť praskliny. Keď vyschne, často zmiznú. Preto vám odporúčame dodržiavať pokyny na údržbu a v prípade potreby chrániť nábytok pred týmito zmenami.

Materiál: agátové drevo Farba: Starozelená – opotrebovaný vzhľad. Rozmery: 150 cm x 61 cm x 87 cm. Výška sedadla: 42 cm Hmotnosť produktu: 17 kg. Produkt je dodávaný v demonte ale montáž je veľmi jednoduchá ( 15 min )

Hmotnosť 17 kg
Rozmery 150 × 61 × 87 cm

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.