Kovová misa na oheň / ohnisko s nožičkami – Ø 50 cm z kolekcie Esschert flames

DOPRAVA ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 70€ V RÁMCI SLOVENSKEJ REPUBLIKY!!!

36,00 

Na sklade

Katalógové číslo: 266059 Kategórie: ,

Radi by ste si spríjemnili pobyt vo vašej záhrade alebo terase ohníkom a nemáte ohnisko? Máme pre vás riešenie. Táto kovová misa s nožičkami ideálna na prenosné ohnisko svojím jednoduchým dizajnom dopĺňa každú záhradu alebo terasu. Tri nohy ohňovej misy zabezpečujú stabilné postavenie na akomkoľvek povrchu. Nadčasový dizajn. Drenážny otvor v strede. Efektívne skladovanie vďaka odnímateľnej spodnej časti s nožičkami. Rozmery: Ø 50 cm x V 24,5
UPOZORNENIE K VÝROBKU:
Tento produkt je ošetrený čiernym náterom aby sa zabránilo poškodeniu počas dopravy. Počas používania bude povrch horúci a náter sa začne olupovať, nakoniec až na kov. Kov pod vplyvom poveternostných podmienok začne oxidovať. Ak si želáte udržať vzhľad výrobku čierny, je doporučené ošetriť povrch náterom odolným proti teplu ( čierny náter na krbové vložky, dymovody atď. )

Nikdy nenechávajte výrobok bez dozoru. Odstráňte všetky dekorácie a obaly pred použitím. Umiestnite výrobok na vhodné, bezpečné miesto, odolné voči ohňu. Dodržujte bezpečnú vzdialenosť od zariadenia, horľavých materiálov a prievanu. VAROVANIE! Nepoužívajte lieh, benzín alebo podobné horľavé tekutiny na založenie ohňa alebo opätovné rozkúrenie! Neprepĺňajte výrobok drevom alebo uhlím. Uistite sa že plocha na ktorej je výrobok umiestnený je odolná voči uhlíkom ktoré môžu vypadnúť. VÝSTRAHA! Udržujte deti a zvieratá v bezpečnej vzdialenosti. POZOR! Tento výrobok je počas používania veľmi horúci a preto s ním nemanipulujte! V prípade že plamene budú príliš vysoké stlmte ich protipožiarnou prikrývkou. Nikdy sa ich nesnažte stlmiť alebo zahasiť striekaním vody. Nepoužívajte v interiéri!

Hmotnosť 2 kg
Rozmery 50 × 50 × 25 cm

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.