Vintage paint Ocean Blue – kriedová farba modrý oceán – 700 ml

DOPRAVA ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 70€ V RÁMCI SLOVENSKEJ REPUBLIKY!!!

22,90 

Na sklade

Katalógové číslo: FAR_72202 Kategórie: ,

Jeanne d’Arc Living Vintage Paint je farba vhodná na takmer každý povrch, obzvlášť vhodná pre nábytok a vytvára autentický matný a kriedový vzhľad, ktorý je typický pre starý nábytok. Farba je priľnavá takmer na každý povrch bez akejkoľvek predchádzajúcej prípravy povrchu a nie je nutné použiť základnú / podkladovú farbu. Farba je vodou riediteľná a ekologická, neobsahuje prchavé látky a je vhodná aj na detský nábytok.

Objem: 700 ml.Pokrytie: Medzi 7 – 10m2 v závislosti na poréznosti povrchu.
Doba schnutia: Na dotyk 30 minút, na ďalší náter / vrstvu 1 hodina.
Pred použitím dôkladne premiešať.

Odporúča sa použitie dvoch tenkých vrstiev . Povrch by mal byť suchý a bez mastnoty. Použite farbu ako je. Ak uprednostňujete „efekt vyblednutej farby“, môžete pridať trochu vody.

Čistite štetce a náradie vodou. Vezmite prosím na vedomie, že zvyšná farba sa nesmie naliať priamo do odtoku. Zlikvidujte podľa miestnych smerníc a predpisov alebo odnieste do zberných dvorov nebezpečného odpadu alebo na miesta na to určené.

UPOZORNENIE: Používajte len s primeraným vetraním. Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. Po použití si umyte ruky. Uchovávajte nádobu zatvorenú, keď farbu nepoužívate. Na skladovanie používajte len pôvodný obal, neprelievajte farbu do iných nádob. Ak dôjde ku kontaktu s očami, vypláchnite oči veľkým množstvom teplej vody. Ak podráždenie pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Po požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Nepoužívajte vnútorne. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Farba je v súlade s európskou normou EN71-3 a je bezpečná pre použitie na detský nábytok.
Životné prostredie: farba je v súlade s európskymi nariadeniami: Limitná hodnota EÚ pre obsah VOC (prchavých organických zlúčenín) tohto produktu (kat: A / a) je max 30 g / l.
Obsah VOC tohto produktu je max. 15 g / l. MAL – kód 00-1 (1993)

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.